דרוזים מעוספיה דורשים מהמוסלמים לגנות את המסיתים בקרבם

שייח' ריאד מרזוק בשם קבוצת عسفيا للعسفاويين (עוספיה ללעספאויין) בשיחה לפורטל הכרמל והצפון: "כל מי שתומך בחמאס אין לו מה לחפש בקרבנו, מה שקרה לא מתאים לישוב שמייצג את כל חללי ישראל ונמצא בו בית עלמין צבאי של כל הדרוזים בישראל, אנחנו לא יכולים לגור לצד אנשים שתומכים במי שהולך להרוג את הבנים שלנו".

18.11.2023 מאת: חסין חלבי
דרוזים מעוספיה דורשים מהמוסלמים לגנות את המסיתים בקרבם

תמונה להמחשה עוספיה

השבוע הוגש כתב אישום נגד תושבת עוספיה בגין הסתה ותמיכה בחמאס, זה הוא כתב אישום חמור שמוגש נגד תושבת עוספיה בת לעדה המוסלמית, החשודה בהזדהות עם ארגון הטרור חמאס דאע"ש, מהמשטרה נמסר "בסיום חקירה מאומצת של חוקרי יחידת ההונאה והפשיעה המקוונת במחוז חוף, הוגש כתב אישום כנגד תושבת עוספיה בגין הסתה וגילוי הזדהות עם ארגון טרור".

 

שייח' ריאד מרזוק נציג עוספיה ללעספאויין: "כל מי שתומך בחמאס אין לו מה לחפש בקרבנו, שני המקרים האחרונים מעידים על מגמה של סוג שאינו מסוגו, זה לא מתאים לישוב כמו עוספיה שמייצג את כל חללי ישראל ונמצא בו בית עלמין צבאי של כל החללים הדרוזים בישראל".

 


שייח' ריאד מרזוק: "הדרישה שלנו היא, קודם כל שהעדה המוסלמית תפרסם גינוי ולפרסם תגובה בה הם מציינים שהם מגלים אפס סבלנות למקרה כזה ומי שרוצה להיות ולגור בקרבנו הוא חייב להיות נאמן למדינה ולמקום בו הוא גר, אנשי העדה המוסלמית בעוספיה חייבים להתנער מהמקרה, אחרת זה מוכיח שהם אכן תומכים בהרג וברצח בני אדם".

 

שייח' ריאד מרזוק: "אנחנו הדרוזים בעוספיה לא יכולים לעבור על זה בשקט, כל עוד ילדינו נלחמים בקרב בהגנה על הבית מאותם מחבלים רוצחים צמאי דם, אתה לא יכול לגור בכפר כשאתה תומך במי שהולך להרוג את הבן שלי שנמצא בחזית".

 

שייח' ריאד מרזוק צילום פורטל הכרמל והצפון

 

חשוב לציין, שתושבי עוספיה משרתים בכוחות הביטחון ובמוסדות המדינה כיד אחת, במלחמת חרבות ברזל בני ובנות עוספיה מגויסים ותרומתם רבה למען החיילים הנלחמים בחזית ובגבולות המדינה.

 

 

רוב התושבים המקומיים לא מוכנים לקבל את הדבר הזה של תושבת שנהנית מכל התנאים, ומנצלת מצב כתושבת עוספיה ומפרסמת דברי הסתה ותמיכה בארגון רצחני כחמאס דאע"ש. במיוחד שאותה בחורה בת למשפחה מוכרת ומעורבת בחיי החברה המקומית.

 

 

המשטרה:"בסיום חקירה מאומצת של חוקרי יחידת ההונאה והפשיעה המקוונת במחוז חוף הוגש היום כתב אישום כנגד תושבת עוספיה בגין הסתה וגילוי הזדהות עם ארגון טרור".

 

 

"לצד היערכות המבצעית המוגברת, פעלו שוטרי המחוז לטיפול נחוש ובלתי מתפשר בכל גילוי הסתה לטרור ואלימות, בתאריך 07.11.23 בעקבות פוסט שהעלתה הנאשמת ברשתות החברתיות מיום 07.10.2023 בהם הביאה דברי שבח והסתה לארגון טרור הרצחני חמאס ואף כתבה:"האמת היא כי היום הינו היום היפה בהיסטוריה בגילינו, עוד הוסיפה בפוסט "זה הבוקר הכי יפה וזה הקפה הכי טעים ששתיתי תהילה ותפראת".

 

 

החשודה נעצרה ובחיפוש בביתה נתפסו ממצאים שונים המחזקים את החשדות נגדה ובסיום חקירה מאומצת הגיש כנגדה עו"ד יניב זוהר באמצעות פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום בגין הסתה ואהדה ושבח למעשה טרור.

 

 

"משטרת ישראל תמשיך לפעול לאיתור וטיפול במסיתים לאלימות ומעשי טרור, ואלו המזדהים עם הטרור והמשבחים מעשים אלו בזמן מלחמה, במרחבי הרשת החברתית ובכל מקום אחר.שומרים על הבית, מנצחים יחד בחזית".

 

תגובות

17. אמיר לפני 13 ימים
הכנסת פליטים
16. סמי לפני 13 ימים
לא יאומן איך הדרוזים יושנים בעמידה בכפרי הכרמל
15. אמיר לפני 14 ימים
לא רוצים פליטים
14. דרוזים ישראלים לפני 14 ימים
הכללה לא נכונה ולא צודקת...
13. אמיר לפני 14 ימים
למספר 6
12. סמי לפני 14 ימים
זולים
11. עספיכ לפני 14 ימים
למס 11
10. אזרח לפני 14 ימים
לא כולם כמו הזבל הזו שימו לב
9. ל7 לפני 14 ימים
ל_7
8. عسفاوي עספאוי לפני 14 ימים
الجرأة /אומץ
7. תושב עוספיא לפני 14 ימים
כתבה מייצגת
6. מכפר גוליס לפני 14 ימים
זה באשמה שלכם
5. תושב דרוזי לפני 14 ימים
תגובה לכתבה
4. תושב עוספיה לפני 14 ימים
כתבה כן מייצגת
3. מהא לפני 15 ימים
הצעד הכי מתבקש זה לגנות
2. תושב הכפר לפני 15 ימים
תפסיקו להשכיר להם
1. תושבי עספיא לפני 15 ימים
כתבה לא מייצגת..

מומלצים

\