ארבעה מתמודדים לראשות מועצת עוספיה

מועד הגשת הרשימות בעוספיה הסתיים, מה שעולה, שארבעה מועמדים לתפקיד ראש מועצה, הגישו 10 רשימות למנהל ועדת הבחירות, ראש המועצה בהיג מנסור, ח'יר כיוף, ראיד מנסור ומוניב סאבא. בסוף חודש אוקטובר 2023 ילכו התושבים לבחור את המועמד שלהם לראש הרשות ואת הנציגים לחברות המועצה. לדברים.

22.09.2023 מאת: חסין חלבי
ארבעה מתמודדים לראשות מועצת עוספיה

 

בהמשך נרחיב על כל הרשימות שהוגשו למנהל הבחירות בעוספיה דאהר עיזאלדין ואם הם יעמדו בכל תנאי החוק של ועדת הבחירות הארצית והכללים שנקבעו בחוק, או שיהיו חלק שיפנו מקום לאחרים, אם ילכו להצביע מעל 80 אחוז, כל מנדט יצטרך לקבל 540 קולות לפחות, המנדט השני הוא קול אחד מעל כולם, השאלה אם יושבי ראש הרשימות יעשו הסכמי עודפים, מה שיכול לתת להם חיזוק משמעותי, בכדי לא לבזבז קולות מצביעים.

 

 

מספר הבוחרים בעוספיה עומד על 10017, כאשר מספר התושבים עומד על 13134, המספרים האלה מצביעים על מצוקה קשה של הציבור, שלא גודל ולא מוליד ילדים חדשים בעוספיה.

 

 

בין ארבעת המתמודדים לתפקיד ראש מועצת עוספיה, בהיג מנסור ראש מועצה מכהן, שהגיע ממשרד החוץ, בהיג הוביל ב-חמש השנים האחרונות השלמת פרויקטים בכפרו ובעיקר השקעה בחינוך.

 

 

ח'יר כיוף תושב עוספיה, לא כיהן בעבר כנציג ציבור במועצה, אבל היה תמיד מעורב בקשר הציבורי ועבד כיועץ עסקי, ח'יר זכה לשבחים לאור ההצלחות שהוביל בענף העסקי.

 

 

ראיד מנסור התמודד בעבר לתפקיד ראש המועצה והגיע לסיבוב השני בבחירות של 2013, ראיד איש ציבור ואיש עסקים מצליח, שנמצא בקשרים הדוקים עם מדינות שונות ואנשי מקצוע בענף הרפואה בארץ ובחו"ל.

 

 

מוניב סאבא קצין במיל', תושב עוספיה, נשוי ואבא למופת, בשנים האחרונות עובד בלשכת ראש הממשלה, מוניב מתמודד לראשונה לתפקיד ראש מועצת עוספיה.

 

 

כל אחד מהמתמודדים מציג תכנית עבודה לציבור, מה שמייחד את הבחירות השנה זה מספר הצעירים שהצטרפו לרשימות השונות מכל המשפחות של עוספיה.

 

 

אם ארבעת המתמודדים ימשיכו עד הסוף, יתכן ועוספיה תלך לסיבוב שני, כל ראשי המטות עובדים לסגור את המערכה מסיבוב ראשון.

 

תגובות

17. עספאוי לפני 3 חודשים
كلمه حق
16. עיספאווי לפני 3 חודשים
למס' 12
15. נוצרי לפני 3 חודשים
اخواني يا ابناء عسفيا الطيبين
14. יום למחרת לפני 3 חודשים
מי ראש הראשות
13. من العائلات الصغيرة לפני 3 חודשים
بهيج.. وبكل فخر بهيج..
12. עספיא לפני 3 חודשים
כתב אישום
11. זאהר לפני 3 חודשים
منتهيه
10. תגובה למס׳ 9 לפני 3 חודשים
למה להטעות את הבוחרים?
9. עיספאווי לפני 3 חודשים
למס' 5 ומס' 6 כאחד
8. מנסורי לפני 3 חודשים
רק דוד בהיג
7. זאהר לפני 3 חודשים
בהצלחה
6. רמי לפני 3 חודשים
ראיד
5. עספיא לפני 3 חודשים
כולם
4. סמי לפני 3 חודשים
בהצלחה בהיג
3. אני לפני 3 חודשים
עדיף בהיג על כל האחרים
2. זאהרי לפני 3 חודשים
منتهيه مع ابو ايمن
1. עספיא לעד לפני 3 חודשים
בהיג הכי מתאים

מומלצים

\